Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alior Bank odpowiada: "Warunki pracy są tu doskonałe"

Utworzony przez Gość, 9 stycznia 2014 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu. http://pieniazek.urwij.pl  Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady. To nie ściema, Sprawdz!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
call center a pracownicy nie maja słuchawek z mikrofonami? Przecież to nieergonomiczne wypełniać dokumenty w komputerze w taki sposób. O tym, że nie ma parawanów między pracownikami nie wspominam. Ależ musi być huk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami tego chcieliście, podobno komuna wyzyskiwała niemiłosiernie, wprowadziła 40 godzinny tydzień pracy , prawie darmowe wczasy i wycieczki, bezzwrotne dofinasnsowanie wkładów mieszkaniowych w społdzielniach itp duperele, teraz jest cymes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej "tajni" pozostają autorzy publikacji o Aliorze.  Wiadomo, że ktoś był w call center i rozmawiał z niejakim Robertem Midurą, dyrektorem, ale można poznać tylko inicjał AL. Jeźdżą po banku jak po burej suce, ale bezimiennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej "tajni" pozostają autorzy publikacji o Aliorze.  Wiadomo, że ktoś był w call center i rozmawiał z niejakim Robertem Midurą, dyrektorem, ale można poznać tylko inicjał AL. Jeźdżą po banku jak po burej suce, ale bezimiennie.
Szczerze mówiąc, to jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc napisanych słów...   Niestety zaczynam wierzyć w lizaka i ptasie mleczko, chociaż wydawało mi się to kompletnym absurdem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warunki pracy tego dyrektora moze i tak cóż zobaczymy ten wywiad - Łukasz Mazuś w akcji :-) polegnie czy przeżyje? jak obstawiacie czy Mazuś zada prezesu własciwe pytania? czy też dziennik powinien zatrudnić np mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta fota powinna zawisnąć na profilu fejsbukowym Aliora... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propos fotki - jesli ona jest z banku to ... to wtedy to jest Amber przebrany za Alior... zqbierajcie kasę jesli tam macie - i to szybko bo moze jest juz nie do odzysknia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻENUJĄCY TŁUM JEŚLI TERAZ W TEJ PRACY JEST WAM GORZEJ NIŻ PRZED JEJ ROZPOCZĘCIEM (macie spazmy, sikacie w łóżku, stresujecie itp.), TO CO WAS TRZYMA PRZED POWROTEM DO STANU Z PRZED ROZPOCZĘCIA PRACY W TEJ FIRMIE????!!! ŻAŁOŚNI NARZEKACZĘ, PRZEKIERUJCIE SWOJĄ ENERGIĘ NA TO CO OD WAS ZALEŻY I ZA CO ODPOWIADACIE - CZYLI WASZE ŻYCIE, ZAMIAST CZEKAĆ NA MANNE Z ALIORA. TO W JAKIM MIEJSCU JESTEŚCIE - ZALEŻY OD WAS A NIE OD ALIORA!
Jedyna żenująca sprawa to że jesteś menadżerem aliora....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł ma się nijak do atmosfery pracy jaka jest w tym banku tak obiektywnie ujmując warunki pracy nie są najgorsze mam na myśli to, ze nie kapie na głowę, jest ciepło, owszem dają umowę o pracę. Ale z taką atmosferą i brakiem organizacji nie spotkałem się jeszcze w zadnej firmie. Dzwonienie non stop do klientów, którzy nie są zainteresowani i nie raz słyszeliśmy w słuchawce "oskarzę Was o nękanie", akcje, które nie były poprzedzone, zadnym szkoleniem, wprowadzeniem- samowolka a pózniej wyciąganie konsekwencji itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starałam sie o kredyt w tym banku,ale po przeczytaniu opinii o tym banku zrezygnowałam.Pracownicy i korzystający z usług tego banku nie od dzisiaj się skarżą.Chociaż bank powstał w 2008 roku.Nadgodziny,mobbing i żądanie darmowej pracy jest w większości lubelskich miejscach pracy.Jeżeli jest gdzieś inaczej proszę pisać.Chętnie poznam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem że nie będzie to pocieszeniem, al epraca w oddziałach wygląda dokładnie tak samo, WYZYSK, OBRAŻANIE i PONIŻANIE ludzi. LUDZIE OBUDŹMY SIĘ !!! PREZESUNIE o wszystkim wie i pisze mdławe listy co tydzień, jaki on dobry i kochany.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie realia są też w oddziałach tzw. Premium głównie w mniejszych miastach, których strategia Banku się nie sprawdza. Przełożeni nie posiadają wiedzy, ani kompetencji, ponadto wynik jest tak ważny, że przełożeni stosują mobbing, wzywają na bezproduktywne rozmowy, na których zaniżają kompetencje pracowników, nakładają obowiązki, które są niemożliwe do wykonania, zmuszają do pracy po godzinach. Już na początku każdego miesiąca musimy podać ile się sprzeda i komu do końca miesiąca. Praca w stresie. Wołamy o pomoc. woj. maz. M. S....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...